AS “Putnu fabrikas Ķekava” ir pabeigusi reorganizācijas procesu, kura rezultātā uzņēmumam tika pievienoti SIA “Lielzeltiņi” (zīmols “Bauska”), SIA “Broileks” un  SIA “Cerova”, kļūstot par vienu uzņēmumu – AS “Ķekava Foods”. Reorganizācijas rezultātā visi produktu zīmoli tiek saglabāti, uzņēmumam ir palielināts pamatkapitāls un iecelta jauna valde.

Latvijā uzņēmuma produktus arī turpmāk varēs atrast ar jau iecienītajiem zīmoliem “Ķekava” un “Bauska”, tāpat ir saglabāts arī eksporta zīmols “Top Choice Poultry” un īpaši Somijas un Zviedrijas mazumtirdzniecības tīkliem veidotais zīmols “Grannfågel”.

“Uzņēmumu apvienošanas galvenais mērķis ir celt mūsu efektivitāti un konkurētspēju ārvalstu tirgos, tādēļ uzņēmumam izvēlēts ārvalstu partneriem saprotams nosaukums “Ķekava Foods”. Taču šīs pārmaiņas nemaina mūsu pamatvērtības. Tas ir apliecinājums mūsu apņēmībai turpināt attīstīt ilgtspējīgu uzņēmējdarbību un augstākās kvalitātes svaigās gaļas produktus, kuru kvalitāti apliecina zīme “Audzēts bez antibiotikām” un ko atzinīgi novērtē kā Latvijas, tā ārvalstu pircēji,” stāsta “Ķekava Foods” valdes priekšsēdētājs Andrius Pranckevičius.

Līdz šim nozīmīgākais “Putnu fabrikas Ķekava” eksporta tirgus ir Skandināvijas valstis, taču produkcija kopumā tiek eksportēta uz 24 valstīm. Apvienojot uzņēmumus, iecerēts samazināt izmaksas, atsakoties no liekām darbībām uzņēmumu starpā, ietaupot laika resursus, kā arī samazinot valsts institūciju prasīto birokrātisko procedūru apjomu. Uzņēmums saglabā nemainīgu darbinieku skaitu, kas pārsniedz 1000 cilvēku, un tie ražo vairāk nekā 600 putnu gaļas produktu vienību.

Uzņēmuma valdē turpmāk strādās sekojoši valdes locekļi. Valdes priekšsēdētājs arī turpmāk būs Andrius Pranckevičius, valdes sastāvā turpinās darbu Aiva Banga, Ilze Kaparšmite un Saulius Petkevicius, pievienosies valdes sastāvam Dominikas Olbakas, Andrius Krivošejevas, Tomas Kvedaras un Tadas Spridžiūnas. Apvienojot visu četru uzņēmumu resursus, “Ķekava Foods” pamatkapitāls veido 20 miljonus 243 tūkstošus.

AS “Ķekava Foods” ir daļa no AB Akola group, kas kopš pērnā gada decembra ir koncerna “Linas Agro Group” jaunais nosaukums. Uzņēmumus AS “Putnu fabrikas Ķekava”, SIA “Lielzeltiņi”, SIA “Broileks” un SIA “Cerova”  2013. gadā iegādājās “Linas Agro Group”. Līdz šim katram uzņēmumam bija sava funkcija. SIA “Cerova” pieder putnu inkubators, SIA “Broileks” un SIA “Lielzeltiņi” – putnu mītnes, papildu tam SIA “Lielzeltiņi” ražo arī kombinēto lopbarību.