Komercdarbības politika

Iepazīsties ar mūsu politiku

AS „Ķekava Foods” iestājas par atklātu, godīgu un caurspīdīgu komercdarbību, kas veicina izcilu un augstvērtīgu kvalitāti, kā arī nodrošina stabilus rezultātus ilgtspējīgā uzņēmējdarbībā.

Mūsu mērķis ir attīstīt Latvijas putnkopības nozari un vistas gaļas produktu ražošanu, īstenojot godīgu komerciālo darbību atklātā komercdarbības vidē.

Mūsu ikdienas komercdarbība tiek realizēta atbilstoši Latvijas Republikas tiesību aktos noteiktām normām un mēs:

  • Izzinām sadarbības partneru viedokli par sadarbību un to pilnveidojam
  • Veicam godīgu un ētisku komercdarbību konkurences noteikumu ietvaros
  • Veicam iepirkumus saskaņā ar iepirkumus regulējošo tiesību aktu prasībām un pret visiem pretendentiem piemēro vienlīdzības principu.
  • Nesadarbojamies veicot iepirkumus vai citādi ar uzņēmumiem un personām, kas atzītas par vainīgām koruptīvos nodarījumos, krāpnieciskas darbībās finanšu jomā utml.
  • Neapbalvojam ar pārmērīgām dāvanām, kas uzskatāmas par mēģinājumu ietekmēt komerclēmumu.
  • Realizējam komercdarbību, kas ir brīva no korupcijas un atbilst konkurences tiesību aktiem

Mārketinga principi

Mūsu mērķis ir attīstīt Latvijas putnkopības nozari un vistas gaļas produktu ražošanu, īstenojot godīgu komerciālo darbību atklātā komercdarbības vidē.

image

Atbildība

Mēs izglītojam patērētāju par vistas gaļas ražošanas procesu un kopējo nozares attīstību.

image

Mēs ticam, ka vistas gaļa ir veselīga

Mūsu misija ir būt par vadošo putnu gaļas ražotāju Baltijā, kuru raksturo augsta produktu kvalitāte un sniegtais serviss, kā arī izcilība sasniegumos.

image

Godīga konkurence

Mēs atbalstam cilvēka tiesības izvēlēties pārtikas veidu un lietošanas paradumus – katram ir brīva izvēle lietot uzturā gaļu vai izvēlēties to nepatērēt.