Veicinot veselīgu, aktīvu un sportisku ikdienu dažāda vecuma Latvijas jauniešu vidū, AS “Putnu fabrika Ķekava” kopā ar zīmola vēstnesi svarcēlāju Rebeku Kohu iedvesmos fiziskām aktivitātēm un pareizam uzturam. Jau šo svētdien, 29. jūlijā, Ventspilī notiekošā “Ghetto Games” festivāla ietvaros norisināsies “Putnu fabrika Ķekava” treniņš pasākuma dalībniekiem, kurā Latvijas labākās svarcēlājas vadībā ikviens sev varēs atklāt sportošanai un veselīgam uzturam noderīgus padomus.

“Mēs esam par veselīgu dzīvesveidu, kas ietver uzturvielām bagātu uzturu, fiziskās aktivitātes un dzīvesprieku. Aktīvi atbalstām gan reģionāla, gan Latvijas mēroga sporta notikumus un pasākumus, kas mudina būt aktīviem. Lai veicinātu aktivitāti jauniešu vidū, esam uzsākuši ciešu sadarbību ar Latvijas vērienīgāko jauniešu ielu sporta un kultūras kustību “Ghetto Games” un aktīvajā treniņu režīmā atbalstām mūsu labāko svarcēlāju, ventspilnieci, Rebeku Kohu. Mēs priecājamies, ka varam palīdzēt vairot izpratni par veselīgu ikdienu, savedot kopā “Ghetto Games” un mūsu vēstnesi, šādi dubultojot iedvesmu un divkāršojot efektivitāti,” saka Andrjus Pranckevičs, AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs.

Šo svētdien “Ķekava” ikvienu aicina uz Ventspili, kur “Ghetto Games” festivāla jeb “GGFEST” laikā kopā ar “Ķekava” zīmola vēstnesi R.Kohu notiks kopīgs iesildīšanās treniņš, kurā varēs piedalīties ikviens apmeklētājs. Interesenti varēs vērot arī svarcēlājas paraugdemonstrējumus, savukārt pēc treniņa ikvienam būs iespēja saņemt R.Kohas personīgos padomus, profesionālos ieteikumus un uzzināt treniņu trikus. Pasākums sāksies plkst. 11:45 Spēka trasē pilsētas galvenajā ielā – Lielajā prospektā.

Savukārt plkst. 18:00 “Ķekava” aicina just līdzi Rebekai Kohai basketbola “Zvaigžņu spēlē”, kas tiek organizēta “FIBA Ghetto Basket Venstpils Challenger” finālu dienu ietvaros un kurā piedalīsies virkne populāru ventspilnieku.