Lai stiprinātu Latvijas vīriešu basketbola izlases gatavošanos Pasaules kausa kvalifikācijas izšķirošajam posmam, Latvijas Basketbola savienība šodien, 6.septembrī, svinīgi parakstīja sadarbības līgumu ar AS “Putnu fabrika Ķekava”.

Oficiālo sadarbības līgumu Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins un AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs Andrijus Pranckevičs parakstīja šodien, uzreiz pēc pirmās izlases treniņa kopā ar izlases līderiem Jāni Timmu un Jāni Strēlnieku, kuri tikko pievienojušies izlasei pirms 7.septembrī gaidāmās spēles “Arēnā Rīga”.

“Basketbola valstsvienība sadarbību ar “Putnu fabrika Ķekava” ir uzsākusi Latvijas basketbolam svarīgā brīdī – mirkli pirms Pasaules kausa kvalifikācijas izšķirošajām spēlēm. Mūsu mērķis – lai, kopīgi strādājot, izdotos kvalificēties Pasaules kausam un sākt jaunu posmu Latvijas basketbolā. Latvijas komandu labie rezultāti starptautiskajās sacensībās un mūsu spēlētāju veiksmīgās karjeras apliecina Basketbola savienības ilgtermiņa stratēģijas efektivitāti. Viens no LBS pamatuzdevumiem ir nodrošināt labus apstākļus mūsu talantu izaugsmei, sākot no jaunatnes basketbola līdz pat valstsvienībām. Situācijā, kad valsts tikai daļēji var nodrošināt Latvijas izlašu kvalitatīvam darbam nepieciešamos līdzekļus, plānveidīgai un mērķtiecīgai attīstībai vitāli svarīga ir ilgtermiņa sadarbība ar atbalstītājiem, kas novērtē basketbolistu lielo potenciālu un vēlas piedalīties kopīgajā izaugsmes procesā,” norāda Latvijas Basketbola savienības prezidents Valdis Voins.

“Nav noslēpums, ka veselīgs uzturs un sports iet roku rokā. Un vistas gaļa ar tajā esošo proteīnu ir īsts spēka avots sasniegumiem. Tādēļ “Putnu fabrika Ķekava” jau vairākus gadus iesaistās valsts mēroga sporta notikumos, atbalsta Latvijas jaunos sporta talantus un piedalās sporta pasākumu programmās, kas vairo bērnu un jauniešu izpratni par aktīvu un veselīgu ikdienu. Atbalsts profesionālajam basketbolam ir jauns solis mums, lai atbalstītu mūsu sportistus starptautiskiem panākumiem, jo īpaši tik svarīgā notikumu posmā. Mēs ceram, ka uzsāktā sadarbība būs atbalsts mūsu basketbolistiem un palīdzēs nokļūt tuvāk mērķim. Mēs esam par “spārnotām uzvarām”!” saka AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs Andrjus Pranckevičs.

Pēc svinīgās līguma parakstīšanas, īsai atelpai pirms rītdienas spēle, izlases spēlētāji aizvadīja pēcpusdienu grilējot. Jau rīt izlase aizvadīs pirmo mājas spēli “Arēnā Rīga”.

Latvijas vīriešu basketbola valstsvienība gatavojas svarīgajām Pasaules kausa izcīņas kvalifikācijas turnīra spēlēm ar Slovēnijas (piektdien, 14. septembrī plkst.19:30 “Arēnā Rīga”) un Spānijas (pirmdien, 17. septembrī plkst.20 Madridē) izlasēs. Sagatavošanās posmā liela nozīme būs pārbaudes spēlēm ar Somijas komandu (piektdien, 7. septembrī, plkst.19:00 “Arēnā Rīga”) un Lietuvas izlasi (svētdien, 9. septembrī, plkst.19:30 Vilņā un TVPlay Sports translācijā).