Svinot uzņēmuma 55 gadu jubileju, mēs sava novada iedzīvotājiem un tā viesiem dāvinām grilus jaunajā grila parkā. Parks, kas labiekārtots ciešā sadarbībā ar Ķekavas novada domi, turpmāk sniegs iespēju kopīgai ēdiena pagatavošanai gan ģimenes, gan draugu lokā.

Parkā, kas atrodas Ķekavas upes krastā netālu no Daugavas, ir uzstādītas un labiekārtotas četras grilēšanas “saliņas” ar teju visu nepieciešamo grila sezonas pilnvērtīgai izbaudīšanai – grils, galdiņi un krēsli. Unikālos grilus, kas papildina apkārtējo ainavu, “Putnu fabrika Ķekava” veidoja kopā ar grilēšanas meistariem, lai gaļas un citu ēdienu pagatavošana tajos būtu izcila. Jaunizveidotās grila vietas ir plašas un ērtas, lai kopīgas maltītes svaigā gaisā varētu baudīt gan mazas, gan lielākas kompānijas.

“Šis ir mūsu 55 gadu jubilejas gads un to vēlamies svinēt gan mūsu kolēģu un sadarbības partneru, gan arī plašākā lokā. Tieši tāpēc mūsu pilsētai un tās iedzīvotājiem dāvinām iespēju baudīt kopābūšanu ar saviem tuvajiem, grilējot gardus ēdienus – it īpašu mūsu pašu iecienītās Ķekavas vistiņas. Novēlu, lai šī jaunā un labiekārtotā vieta Ķekavā kļūst par iecienītu rekreācijas vietu ikvienam,” stāsta Aiva Banga, AS “Putnu fabrika Ķekava” izpilddirektore.

“Ar šo dienu mēs atsākam Ķekaviņas parka labiekārtošanas darbus. Pateicoties sadarbībai ar novada vērienīgāko un aktīvāko uzņēmēju AS “Putnu fabrika Ķekava”, esam saņēmuši dāvinājumā grilus un piknika galdus, pateicoties kam izdevies iekārtot gaumīgu atpūtas vietu Daugavas krastā. No sirds ceru, ka iedzīvotāji spēs novērtēt ieguldīto darbu un līdzekļus, saudzīgi izturoties pret grilparka inventāru, kā arī uzturēs tīru vidi pēc savas atpūtas grilparkā!” saka Ķekavas novada domes priekšsēdētājs Juris Žilko.

Patlaban norisinās beidzamie grila parka teritorijas labiekārtošanas darbi, lai jau sākot no 1. jūlija Ķekavas novada iedzīvotājiem un viesiem no visas Latvijas tajā būtu iespēja baudīt kopābūšanu pie gardu pašgatavotu ēdienu galda svaigā gaisā.