Vadošais putnu gaļas ražotājs AS “Putnu fabrika Ķekava” uzsācis sadarbību ar Latvijas talantīgāko svarcēlāju Rebeku Kohu. Atbalstot sportistes aktīvo treniņu režīmu, “Ķekava” nodrošinās jauno sportisti ar proteīniem bagāto vistas fileju, kļūstot par Rebekas Kohas galveno veselīgas ēdienkartes partneri.

Rebeka Koha, kura visus pārsteidza Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs, iegūstot augsto ceturto vietu, guvusi lieliskus panākumus arī šogad. Pavasarī Eiropas čempionātā pieaugušajiem sportiste svara kategorijā līdz 58 kilogramiem izcīnīja sudraba godalgu, un izcili startēja oktobrī notikušajā Eiropas junioru čempionātā, izcīnot zelta medaļu trešo gadu pēc kārtas.

Jau 30.novembrī (1.decembrī plkst. 06:00 pēc Latvijas laika) Latvijas sportiste startēs Pasaules čempionātā, kas norisinās Anaheimā, ASV. Gatavojoties sacensībām ASV, īpaša uzmanība pievērsta gan speciālam treniņu un miega režīmam, gan pārdomātai ēdienkartei, kur noteicošā loma ir proteīnam, kā arī ogļhidrātiem un minerālvielām.

“Sabalansēta ēdienkarte smagatlētam ir ļoti būtiska, jo īpaši saspringtajā sacensību sezonā. Rebekas ēdienkartes būtiska sastāvdaļa ir proteīns, kas ir muskuļu galvenais būvelements un fiziskajai slodzei nepieciešamās enerģijas un spēka avots, un to visērtāk uzņemt ar vistas gaļu. Mums ir prieks, ka tagad Rebekas edienkarti turpmāk veidos “Putnu fabrikas Ķekava” produkcija, palīdzot būt labā formā gan ikdienā, gan pirms atbildīgajām sacensībām,” saka Rebekas Kohas treneris Eduards Andruškevičs.

Sportistes ēdienkartei “Ķekava” nodrošina tikai visaugstākās kvalitātes vistas fileju. “Ķekava” ir pirmais un pašlaik vienīgais gaļas ražotājs Baltijā un viens no nedaudziem Eiropā, kura svaigā gaļa marķēta ar norādi “Audzēts bez antibiotikām”.