Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs AS “Putnu fabrika Ķekava” atzīts par Ķekavas novada “Gada uzņēmēju”.

“Šis ir ļoti zīmīgs novērtējums, jo tieši šogad aprit 50 gadi kopš “Putnu fabrika Ķekava” dibināšanas. Pusgadsimta garumā mūsu uzņēmuma izaugsme ir notikusi roku rokā ar novada attīstību. Esmu gandarīts, ka “Putnu fabrika Ķekava” devums, radot darba vietas vietējiem iedzīvotājiem, attīstot ražošanu un eksportu un sniedzot savu pienesumu nodokļu veidā, ir augstu novērtēts un ka šodien mēs kopīgiem spēkiem veidojam Ķekavas novadu par labu un konkurētspējīgu dzīves, darba un uzņēmējdarbības vidi,” saka Andrjus Pranckevičs (Andrius Pranckevičius), AS “Putnu fabrika Ķekava” valdes priekšsēdētājs.

“Putnu fabrika Ķekava” ir viens no lielākajiem nodokļu maksātājiem ne vien Ķekavas novadā, bet arī nozarē, gadā nodokļos nomaksājot 4,8 miljonus eiro. Produkcijas galvenie ražošanas procesi ir bāzēti Ķekavā, un daudzi no uzņēmuma darbiniekiem ir vietējie Ķekavas novada iedzīvotāji.

Ķekavas novada pašvaldība konkursu “Ķekavas novada uzņēmēju gada balva” šogad organizēja pirmo reizi, tādā veidā godinot uzņēmēju darbu un aktualizējot to pienesumu Ķekavas novadam. Balvas pasniegšanas ceremonijā tika godināti uzņēmēji 10 dažādās kategorijās: “Lielākais nodokļu maksātājs”, “Gada ražotājs”, “Gada pakalpojumu sniedzējs”, “Gada mājražotājs/amatnieks”, “Gada jaunietis – uzņēmējs”, “Gada inovācija”, “Gada eksportētājs”, “Gada labdaris”, “Gada izaugsme” un galvenā balva – “Gada uzņēmējs”.

“Putnu fabrika Ķekava” produkcijas ražošanai izmanto tikai pašu Latvijā audzētu cāļu gaļu, nodrošinot pilnu ražošanas ciklu – no cāļu izaudzēšanas līdz gataviem putnu gaļas produktiem.