2017.gada 1.jūnijā notikušajā “Ilgtspējas indeksa” apbalvošanā Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs AS Putnu fabrika Ķekava saņēma zelta novērtējumu.

“Šogad “Ilgtspējas indeksā” piedalījāmies jau trešo reizi, un mūsu izaugsme, jau otro gadu pēc kārtas saņemot izcilo Zelta novērtējumu, ir apliecinājums tam, ka PF “Ķekava” strauji aug un attīstās pareizajā virzienā. Par to esmu ļoti gandarīts. Mūsu stratēģija ietver iniciatīvu iet soli tālāk putnu labturībā un gaļas kvalitātē, nekā prasa tirgus vai likumdošana, nodrošinot pircējam īpaši drošu un visaugstajām prasībām atbilstošu vistas gaļu. Mūsu būtiskākais sasniegums – esam pirmais gaļas ražotājs Baltijā, kas audzē putnus pilnībā bez antibiotikām! Šo izvēlēto attīstības virzienu mērķtiecīgi turpināsim,” saka Andrius Pranckevičius, AS Putnu fabrika Ķekava valdes priekšsēdētājs.

Zelta kategorija “Ilgtspējas indeksā” tiek piešķirta uzņēmumiem, kuru korporatīvās atbildības stratēģija ietver skaidrus un izmērāmus mērķus, kuri tiecas paplašināt un pielāgot savus riska vadības procesus, iekļaujot tajos būtiskākos korporatīvās atbildības aspektus, un kuri ir atklāti un caurskatāmi, visus būtiskākos ilgtspējas aspektus komunicējot publiski.

“Ilgtspējas indekss” norisinās jau astoto gadu. Tas ir stratēģisks vadības instruments, kas balstīts uz starptautiski atzītu metodoloģiju, palīdzot uzņēmumiem novērtēt savas darbības ilgtspēju un korporatīvās atbildības līmeni piecās jomās – stratēģijā, tirgus attiecībās, darba vidē, vidē un sabiedrībā.