Ar prieku ziņojam, ka populārajam cāļa cepetim cepammaisā pievienojas vēl divas jaunas garšas – cālis BBQ marinādē un cālis ķiploku marinādē. BBQ marināde ir maigi pikanta, sarkanīgā tonī un kopā ar sinepēm veido garšu buķeti ar patīkamu, uz grilla gatavotas gaļas pēcgaršu. Cepetis marinādē ar ķiplokiem ir klasiskā vistas, garšaugu un ķiploku apvienība, kas īpaši patiks klasisku garšu cienītājiem.

Cāļa cepetis cepmmaisā ir pagatavots tā, lai gatavotāja vienīgais uzdevums būtu ieslēgt un izslēgt cepeškrāsni. Cepeša iepakojums ir reizē arī īpašs cepammaiss – atliek tikai noplēst etiķeti un likt cāli krāsnī. Pēc stundas ir gatavs sulīgs cāļa cepetis, pateicoties inovatīvajam produkta iepakojumam, kas gatavošanas laikā paverērsies, ļaujot cālim pēc sautēšanas slēgtā vidē arī viegli apbrūnināties. Cepeša gatavošanai nav nepieciešama cepešpanna vai folija, tikai uzkarsēta krāsns.

Cepetis cepammaisā, tāpat kā visi pārējie Putnu Fabrika “Ķekava” gardumi, ir ražots no PF Ķekava augušiem cāļiem un ir 100% Latvijas produkts.