“Ķekava” zina, ko celt svētku galdā!

Pie mums Ķekavā – ja zvaniņš skan, tad no cepeškrāsns.

Jo Ķekava zina, ko celt svētku galdā!

Vist-svinīgākos cepetīšus un lēni gatavotas cāļa pusītes.

Vist-stilīgākos medaljonus un mutē vist-kūstošākos pusspārniņus.

Svētku maltīte Latvijas gaumē.

Pērc vist-draudzīgākajos veikalos!

Vistu vai neko!

Meklē mūsu produktus:

  • “Ķekava” firmas veikalos

  • Rimi, Mego, Top, Lats, Elvi, Beta, Aibe un LIDL veikalos visā Latvijā

  • interneta veikalos

 

image
image
image

SEZONAS JAUNUMI!

Cāļa gaļas medaljoni – unikāls produkts tirgū, jo to ražošanas tehnoloģija un receptūra nav nevienam citam.

Medaljonu formāts ļauj piedāvāt klasiskos marinētos gaļas produktus jaunā formātā, lai tos papildu ierastajai pagatavošanai (cept pannā, cepeškrāsnī) varētu baudīt citos veidos – burgeros, salātos.

Medaljoni ir bagātīgs proteīna avots, tāpēc derēs arī tiem, kas aktīvi sporto vai vienkārši rūpīgi izvērtē ēdienreižu saturu.

 

Jaunās pusspārnu marinādes – bagātīgas un piesātinātas garšas,  lai atsvaidzinātu vēsās sezonas ikdienas maltīšu izvēli.

  • Cāļa pusspārni MELLEŅU marinādē – ar vieglu piparu noti būs īstais ēdiens ziemas sezonā – atsvaidzinoši un vasaru atmiņā atsaucoši.
  • Cāļa pusspārni MEDUS un BBQ  marinādē – tajā apvienota pasaulē populārā BBQ mērces un Latvijas medus garša. Saldās garšas un pikanto dūmu aromātu kombinācija patiks klasisko garšu cienītājiem.
  • Cāļa pusspārni DĀRZAUGU marinādē – kura apvieno tradicionālās Latvijas dārza garšvielas un burkānu saldo garšu elementus.
  •  Cāļa pusspārni PIKANTĀ marinādē – baudot  tos ceptus, atmiņā atsauksies dienvidu zemju klasiko načo uzkodu notis. Pikanti un  sildoši šie pusspārni būs perfekti aukstajai sezonai.

Visi produkti gatavoti no 100% Latvijas cāļa gaļas, kas audzēta bez antibiotikām, marinādes nesatur garšas pastiprinātāju nātrija glutamātu E621  un krāsvielas.